Dostatek to styl życia dostępny dla każdego. Nie pozwól nikomu powiedzieć inaczej. Ludzie, którzy żyją w dostatku, wybierali to życie i ciężko pracowali, aby się tam dostać. Robią wszystko, co trzeba, aby mieć pewność, że dostają więcej tego, czego pragną, i w ten sposób przyciągają dostatek w swoim życiu.

Możesz myśleć, że dostatnie życie jest przeznaczone tylko dla kilku osób, ale tak nie jest. Każdy zasługuje na dostatnie życie. Każdy może mieć więcej radości, więcej pieniędzy, więcej przyjaciół, więcej okazji i więcej tego, czego sobie życzy. Wszyscy mamy potencjał, by być świetnymi we wszystkim, co robimy. Możesz zapytać:  Jak to możliwe, że tylko garstka ludzi dobrze się rozwija i wiedzie jak najlepsze życie?

Prawda jest taka, że ​​życie w dostatku zaczyna się w umyśle, więc mogą je przyciągać tylko osoby, które wierzą, że urodzili się, aby osiągnąć wszystko, czego pragną. Jeśli pragniesz szczęścia, zdrowia lub radości, możesz to osiągnąć tylko wtedy, gdy najpierw zaufasz, że na to zasługujesz i że masz to, czego potrzeba, aby to osiągnąć. Dzieje się tak, ponieważ pracujesz tylko nad rzeczami, które uważasz, że jesteś w stanie osiągnąć. Jeśli na przykład uważasz, że nie możesz wyleczyć się z choroby, praca nad poprawą stanu zdrowia nie będzie priorytetem. Nawet nie będziesz rozważał zrobienia tego. Niemniej jednak, kiedy uznasz, że twoje ciało zasługuje na regenerację, zaczniesz szukać sposobów walki z chorobą, pracować nad przywróceniem zdrowia, zobaczyć, jak się poprawia, a ostatecznie wyzdrowieć. W ten sposób przyciągasz także życie w dostatku i dobrobycie.

Najpierw musisz uwierzyć, że urodziłeś się, aby mieć więcej wszystkiego, czego chcesz. Musisz zobaczyć oczami wyobraźni, jak osiągasz to, czego pragnie twoje serce robiąc to, co należy zrobić, aby osiągnąć wszystko czego chcesz. Musisz nadal mieć zaufanie do prawdy, że powinieneś mieć więcej i żyć pełniej.

Czy pamiętasz sen, który kiedyś miałeś? Taki, któremu pozwoliłeś się wymknąć po usłyszeniu i zaakceptowaniu, że nie masz wystarczającego talentu, umiejętności lub dyscypliny, aby to osiągnąć? Nadal możesz go ożywić. Możesz spełnić swoje marzenie i mieć to wszystko tak, jak zawsze sobie wyobrażałeś. Musisz tylko w to uwierzyć i wierzyć w swoje możliwości.

Żadne marzenie nie jest zbyt wielkie i żaden cel nie jest dla ciebie nieosiągalny, ponieważ jeśli potrafisz to sobie wyobrazić, możesz go ożywić. Pamiętaj, że możesz stworzyć życie, jakiego pragniesz. Możesz poprawić swoje zdrowie, nawiązać więcej przyjaźni, zarobić więcej pieniędzy, być bardziej radosnym, bardziej cieszyć się związkami i przyciągać wszystkie dobre rzeczy w życiu, ponieważ urodziłeś się, aby cieszyć się wszystkimi najlepszymi rzeczami, jakie oferuje życie.

#6 Bekantan - Zasługujesz na obfite życie
#6 Bekantan – Zasługujesz na obfite życie

Jest takie przysłowie, które mówi: „Myśli pilnych dążą tylko do dostatku, ale każdego, kto spieszy się tylko do ubóstwa”. Dostatek zaczyna się od twoich myśli. Uwierz, że masz to, czego potrzeba, aby zacząć dostatniej żyć. Wypełnij swój umysł myślami o osiągnięciu tego, czego chcesz i zacznij pracować nad osiągnięciem tego, czego pragniesz.

Dostatek zaczyna się od twoich myśli, ale na tym się nie kończy. Musisz włożyć pracę. Jeśli chcesz otrzymać więcej miłości, dawaj miłość. Jeśli chcesz więcej pieniędzy, wykonaj pracę. Jeśli szukasz więcej okazji, przygotuj się na okazje i szukaj ich. Jeśli pragniesz obfitości w zdrowiu, monitoruj swoje nawyki żywieniowe, ćwicz więcej i zadbaj o ogólne samopoczucie.

Życie w dostatku może nie nastąpić z dnia na dzień, ale jeśli nadal będziesz ufać i wierzyć, że wkrótce osiągniesz życie w dostatku, i jeśli będziesz nad nim dalej pracować, dotrzesz do celu. Zaufaj procesowi i bądź dla siebie cierpliwy, ponieważ wszystko, co jest wartościowe, wymaga czasu i wysiłku.

Nie poddawaj się poczuciu bycia niegodnym, ponieważ zasłoni to twój umysł wątpliwościami i powstrzyma cię przed działaniem zgodnie z twoimi celami lub pragnieniami.

Jedynym sposobem osiągnięcia tego, do czego dążysz, jest myślenie, działanie, a także mówienie tak, jakbyś już to miał, a następnie wykonywanie pracy.

Uświadom sobie, że nadejdą przeszkody i rozczarowania. Poczujesz się zniechęcony i beznadziejny, ale nie możesz pozwolić, aby to powstrzymało cię przed podążaniem za tym, czego chcesz. Nie może powstrzymywać Cię przed podjęciem niezbędnych kroków w kierunku osiągnięcia celu. Upadanie i podnoszenie się jest częścią tego procesu. Dostatek w swoim życiu przyciągniesz jedynie poprzez włożenie pracy, cierpliwość, uczenie się z porażek, uczenie się na własnych błędach i posuwanie się naprzód bez czekania na „właściwy czas”.

Więc następnym razem, gdy poczujesz, że nie zasługujesz na to, by mieć więcej rzeczy, które kochasz, zatrzymaj się i zastanów się nad prawdą, że wszyscy mogą żyć w dostatku i że wszyscy możemy cieszyć się wszystkimi dobrymi rzeczami, które oferuje życie.

A marząc i pracując nad własnym dobrostanem pamiętaj, że bardzo ważne jest dzielenie się. Możemy  się dzielić dobrem w wielu sytuacjach. Możemy pomagać potrzebującym  również wtedy gdy zaspokajamy własne potrzeby. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie lub wręcz przeciwnie: potrzebujesz zastrzyku energii w czasie wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego sięgasz po napoje energetyczne. Oferujemy Ci BEKANTAN Energy Drink – napój gazowany, z wysoką zawartością kofeiny. Zdrowy – bez syntetycznych witamin, barwników ani cukru. Słodzony stewią. Energy drink BEKANTAN jest w pełni ekologiczny i wegański. Ponadto część zysków ze sprzedaży energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania Nosacza Sundajskiego – bekantana. Program ten został przygotowany przez naukową placówkę DanauGirang Field Center znajdującą się w środku dżungli.
Kupując Energy drink BEKANTAN wspierasz ludzi opiekujących się bekantanami. Dbasz nie tylko o własne potrzeby. Możesz wspierać ochronę zagrożonego gatunku.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top