Życie w dostatku ma korzenie w wolności i poczuciu bezpieczeństwa. Aby doświadczyć dostatku w jakiejkolwiek dziedzinie, nie możesz nakładać nierealistycznych ograniczeń na swoje życie. Musisz mieć swobodę wyrażania siebie i być pewnym, że każda forma wyrażania się, na którą pozwalasz, prowadzi do bardziej znaczącej egzystencji.

Naszym największym wyzwaniem jako ludzkości jest głoszenie wolności, żyjąc w niewoli. Ograniczamy się, tworząc czterościenne więzienia, ponieważ nie wiemy, jak korzystać z wolności. Uważamy, że wolność ogranicza się do codziennego życia w naszej osobistej przestrzeni. Nie jesteśmy świadomi tego, że możesz mieć całą przestrzeń na świecie i nadal być w więzieniu, które sam stworzyłeś, dzięki niezdyscyplinowanemu umysłowi.

Aby wieść dostatnie życie, uświadom sobie, że masz wolność marzeń i życia, jakiego pragniesz. Nie powinno być ograniczeń co do twoich marzeń i celów. Nie ma niczego, czego nie możesz osiągnąć, jeśli uwolnisz się od niemożliwości i negatywnego nastawienia. Jeśli dążysz do dostatku, strach przed porażką nie może cię krępować ani paraliżować. Ucisz każdy proces myślowy, który mówi, że nie masz tego, czego potrzeba, aby to zrobić. To samo dotyczy wolności marzeń o nowych marzeniach po doświadczeniach niepowodzeń lub niepowodzeń. Nie jesteś za stary ani za bardzo posunięty, aby zacząć od nowa.

Wolność płynie, gdy wierzysz w siebie i w to, co masz do zaoferowania.

Jak przyciągnąć mnóstwo wolności.

  • Bądź wierny temu, kim jesteś.

Tworzysz wolność, pozwalając sobie być wiernym temu, kim jesteś. Nie ma nic bardziej frustrującego niż zaprzeczanie sobie prawdziwego siebie i ubieranie swojej osobowości, aby zadowolić innych lub zadowolić ich postrzeganie Ciebie. Bądź bezpieczny w swojej własnej tożsamości i swoim systemie przekonań. Twoje wartości należą do Ciebie i nie powinieneś ich zmieniać. W momencie, gdy idziesz na kompromis w kwestii podstawowych wartości, dokonujesz krótkich zmian, oddając swoją wolność. Nie poddawaj się presji, aby identyfikować się z popularnymi trendami, które łatwo zanikają. Najpewniejszą drogą do niezadowolenia i frustracji, rzeczy, które ograniczają wolność, jest pozwolenie ideałom innych ludzi na połknięcie twojej tożsamości. Uwolnij się, pozostając wiernym temu, kim jesteś.

  • Uwierz w siebie i swoje marzenie.

Uwolnij się od zwątpienia i przekonania, że ​​jesteś nieodpowiedni lub że nie masz nic do zaoferowania. Mów pozytywnie. Uwierz w swoje możliwości oraz ucisz wszelkie procesy myślowe lub głosy (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), które powodują sprzeczność. Twój umysł może być najgłośniejszym krytykiem, jeśli nie uwolnisz go z więzienia negatywności. Jeśli nie zamkniesz negatywnych myśli, będą cię obciążać. Możesz uwolnić swój umysł, będąc pozytywnym. Przeczytaj pozytywne lub motywujące skrypty i słuchaj podcastów, które mogą zwiększyć Twoją pewność siebie i swoje umiejętności.

  • Naucz się odpuszczać przeszłość.

Po drodze mogą się wydarzyć niefortunne rzeczy, ale rozwodzenie się nad nimi ogranicza twoją swobodę poruszania się w przyszłości. Nie pozwól, aby wczorajsze błędy utrudniały Ci postęp. Uwolnij swój umysł od oskarżeń.

Nadmiernie rozmyślanie nad wydarzeniami, których nie możesz zmienić, to tortury samego siebie. Zamiast tego spróbuj wyciągnąć wnioski z błędów, które popełniłeś lub niefortunnych incydentów, które pojawiły się na twojej drodze z powodu działań innych ludzi. Przebacz ludziom ich bezduszność i uwolnij się od niewoli trzymania się przeszłych ran.

  • Akceptuj trudne sezony.

Możesz zrobić sobie wielką przysługę, akceptując, że złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom. Tragiczne wydarzenia nie zawsze mają miejsce z powodu twoich działań. Czasami po prostu się zdarzają. Wolność bierze się z unikania mentalności ofiary. Kiedy przechodzisz trudne chwile, nie ograniczaj swojego umysłu, biwakując wokół swoich niepowodzeń. Na pewno nadejdą przeszkody, a upadek jest prawdopodobny. Podnieś się. Odkurz się. Wyciągnij lekcje życia, które możesz od tej chwili. Ciągle w ruchu.

Obfitość bezpieczeństwa

Być bezpiecznym to mieć pewność. Możesz być tym, kim jesteś, tylko wtedy, gdy będziesz bezpieczny, wiedząc, że są miejsca, w których Twoja marka jest akceptowalna. Największym wyrazem bezpieczeństwa jest brak przeprosin wobec tego, kim jesteś. Osoba bezpieczna jest pewna siebie i wierzy, że ma wszystko, co najlepsze. Nie kuli się w sobie. Nie usuwa siebie w cień. Zamiast tego, dzięki wysokiemu poziomowi pewności siebie szuka okazji, aby znaleźć się w samym środku zdarzeń.

Kiedy jesteś bezpieczny, nie masz miejsca na wątpliwości ani ograniczanie wiary w siebie. Wierzysz, że możesz stawić czoła każdemu wyzwaniu i wyjść po drugiej stronie, przerażony, ale zwycięski. Pewna część w nas konfrontuje się ze strachem i przekształca go w wiarę.

#4 Bekantan - Obfitość wolności i bezpieczeństwa
#4 Bekantan – Obfitość wolności i bezpieczeństwa

Możesz wieść życie w bezpieczeństwie i dostatku wolności, w którym nie musisz się powstrzymywać. Gdzie czujesz się bezpiecznie, wyrażając, kim jesteś i w co wierzysz, bez strachu.

Oto afirmacje, które pomogą kultywować myślenie o wolności:

Każdego dnia tworzę w życiu poczucie nieograniczonej wolności.

Zawsze mam swobodę wyboru. Mam swobodę wyboru kierunku moich myśli.

Mogę być sobą, tworząc życie, jakiego pragnę.

Ucieleśniam wolność we wszystkim, co robię.

Uwalniam umysł, wybierając radość.

Uwalniam wszystkie ograniczające myśli i uwalniam umysł.

Jestem wolny, ponieważ wybaczam i odpuszczam.

Jestem obdarzony nieograniczoną wolnością.

Mam swobodę wyrażania siebie i pozwalam innym na taką samą wolność.

Mam dużą wolność, ponieważ jestem bezpieczny w tym, kim jestem i co oferuję.

 

Pracując nad własnym poczuciem wolności i bezpieczeństwa warto pamiętać o dzieleniu się i pomaganiu. Możemy dzielić się tym czego nauczyliśmy się, czego doświadczyliśmy. Możemy również dzielić się w inny sposób – pomagając. Dzięki temu udowadniamy sobie własną siłę i dzielimy się dobrem. Oferujemy Ci możliwość ratowania zagrożonego gatunku małpy. Nosacz Sundajski  czyli popularnie nazywany – Bekantan, żyje w tropikalnych lasach Borneo. Jego siedlisko, a więc i on sam jest zagrożony przez działania ludzi pozyskujących dobra naturalne w sposób rabunkowy. Dlatego został stworzony BEKANTAN Energy Drink – napój gazowany, z wysoką zawartością kofeiny. Jest on przeznaczony dla o osób aktywnych, sportowców i wszystkich szukających zastrzyku energii w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Część zysków ze sprzedaży energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania Nosacza Sundajskiego – bekantana. Program ten został przygotowany przez naukową placówkę DanauGirang Field Center znajdującą się w środku dżungli.
Pomagając bekantanowi pomagasz sobie zachować zdrowie i sprawność.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top