Dorota to trzydziestosześcioletnia kobieta z niefortunnym stanem mięśniaków, z którym się boryka. Po latach starań o poczęcie, wielu modlitwach i konsultacjach ze specjalistami medycznymi, w końcu zaszła w ciążę i urodziła zdrowego chłopca. Dzieląc się swoim świadectwem z pewną kobietą, która ma podobny stan, Dorota podsumowała, mówiąc: „Więc nie martw się dziewczyno, poznasz tę radość, gdy w końcu trzymasz w ramionach swoje pierwsze dziecko”, na co dama odpowiedziała: „ O nie, to się nie wydarzy, ale nic mi nie jest. Jednak bardzo się cieszę ”

Opisuje ból, jaki poczuła, kiedy usłyszała, jak ta dama mówi to, ponieważ według Doroty: „Jeśli tego nie widzisz, jest to niezwykle trudne. Odkąd wyszłam za mąż, zawsze widziałam siebie z dwójką dzieci, także nawet wtedy, gdy zdiagnozowano u mnie mięśniaki; Nie zrezygnowałam z pragnienia mojego serca. Zawsze wiedziałam, że mogę zrobić WIĘCEJ, niż pozwalają na to mięśniaki. To jest ten obraz szczęśliwej rodziny w mojej głowie, który pozwalał mi się poruszać, nie tracąc nadziei ”

W umyśle rodzi się dostatek, ale najczęściej właśnie przez umysł ulega zniszczeniu. W umyśle widziałeś, jak osiągasz pozycję, którą dziś zajmujesz pod względem powołania, kariery, zdrowia lub miłości i związków. Kiedy po raz pierwszy odwiedza umysł, spotyka się z dużym oporem ze strony zwykłych jego mieszkańców, którzy koncentrują się na walce i braku, więc musisz go powtarzać, aż utknie i przestanie być obcą substancją.

Dostatek przychodzi do tych, którzy nie są rozpraszani przez tymczasowe małe rzeczy i przez to nie widzą szerszej perspektywy. Możesz osiągnąć upragnione życie, mając więcej niż wystarczająco, jeśli traktujesz małe niedogodności z lekkością, na jaką zasługują. Gdybyś tylko spędzał więcej czasu na myśleniu i omawianiu ważnych rzeczy, to co nieważne zaczęło zajmować drugorzędne miejsce w twoim umyśle.

Chociaż obrońca praw obywatelskich Martin Luther King nie dożył zniknięcia segregacji, a linie dyskryminacji rasowej zaczęły się zacierać wśród Amerykanów, z pewnością udało mu się zrobić jedną rzecz, wygłaszając swoje słynne przemówienie „Mam marzenie” do tego tłumu w 1963 roku: namalował wizję w sercach i umysłach słuchaczy. W ten sposób zainspirował ich do zrozumienia idei wolności w jego kraju i to był początek procesu zmian. Dziś nie można zaprzeczyć, że nastąpił pozytywny postęp dzięki nasieniu, które zostało zasiane dawno temu.

Co to jest dostatek?

Dostatek to coś więcej niż tylko posiadanie nadmiaru pieniędzy, żywności, zasobów lub luksusowych rzeczy. Obejmuje to bycie tak wyzwolonym i tak wzmocnionym wewnętrznie, że miłość do ludzkości wręcz wylewa się z człowieka. Obfitość rozlewa się na duchowe bogactwo, które prowadzi cię do cieszenia się obfitością materialnych rzeczy w wyniku nadmiernej radości i pokoju w sobie. Z pewnością jest to rzecz, której należy pragnąć i do której należy dążyć.

#3 Bekantan - Życie w dostatku zaczyna się w umyśle
#3 Bekantan – Życie w dostatku zaczyna się w umyśle

Jeśli kiedykolwiek spojrzysz wstecz na okresy, w których brakowało ci obecnej wiedzy i mądrości to zdasz sobie sprawę, że masz więcej, niż myślałeś, że masz. Na przykład większość ludzi wykorzystuje do ostatka swoje pensje z miesiąca na miesiąc, od czasu kiedy po raz pierwszy zostają zatrudnieni. Dopiero później zdają sobie sprawę, że mogą zaoszczędzić na tym, co mają, jeśli tylko zaczną. Zazwyczaj to nie wynagrodzenie rośnie, ale nastawienie, dzięki któremu chcemy zobaczyć większą wartość w tych samych pieniądzach. I to właśnie robi taką różnicę.

Wielu ludzi myślących o tym myśli: „Jak mogę zarobić więcej?” zamiast „Jak mogę ograniczyć moje potrzeby i pragnienia?” Zawsze chcą się rozwijać i nigdy się nie kurczyć. Ci ludzie nie mogą tego ukryć, nawet ich sposób mówienia mówi wiele. Są pełni wiary w siebie i w swoją przyszłość, oraz mniej niepokojeni przez większość rzeczy, które powalają osoby o małej perspektywie.

Znam kobietę, która zawsze miała szeroko otwarte ramiona dla gości, także tych, których nie znała. Głodnych i biednych zawsze kierowano do niej, ponieważ cała okolica znała jej dobroć. Nie była bogatą kobietą, ale często wyjaśniała, że ​​im więcej daje, tym bardziej zaspokaja jej własne potrzeby. Powiedziała, że ​​marzyła o tym, by otworzyć schronisko, które będzie serwowało dobre jedzenie każdemu, kto jest w potrzebie, i miło mi powiedzieć, że to jej marzenie spełniło się po kilku latach wykonywania dobrych dzieł. Ta kobieta była moją matką i od niej dowiedziałem się, że dostatek oznacza pozytywny wpływ na innych ludzi i że nie trzeba czekać, aż zobaczą nadmiar, aby zacząć się dzielić. Były chwile, kiedy moje rodzeństwo i ja wracaliśmy do domu ze szkoły, aby znaleźć naszą kochaną matkę, która gotowała drugi, a nawet trzeci lunch po nakarmieniu przypadkowych ludzi naszymi porcjami. Nie zawsze to rozumieliśmy, dopóki nie zrozumieliśmy, jak była obdarowana i nigdy niczego nie brakowało jej w życiu.

Chcesz się rozwijać, zwiększać swoją strefę wpływów? Karm swój umysł myślami o sobie na wyższym poziomie, aż staną się częścią ciebie. Zobacz to, zanim stanie się widoczne dla fizycznego oka i obserwuj, jak twoja wyobraźnia prowadzi cię do pierwszych elementów  niezbędnych do realizacji marzenia.

Teraz zaczyna się Twoja część – włączaj do swojego życia to czego się dowiadujesz. Miej marzenia i je realizuj, tak jak my realizujemy nasze. Możesz również stać się częścią naszego marzenia – grupy ludzi działających na rzecz ochrony ginącego gatunku. Ludzi którym na sercu leży dobro bekantana – małpy żyjącej na dalekim i egzotycznym Borneo. Jak możesz pomóc jednocześnie dbając o swoje zdrowie? Wystarczy że kupując dla siebie lub swoich bliskich napoje energetyczne, skorzystasz z oferty zakupu napoju BEKANTAN Energy Drink. Jest to napój gazowany dedykowany sportowcom i ludziom aktywnym. Kupując ten produkt wspierasz fundację opiekującą się bekantanami. Dbasz przy okazji o własne zdrowie gdyż Energy drink BEKANTAN jest zdrowszą alternatywą dla energetyków. Nie zawiera syntetycznych witamin, barwników ani cukru, który  został zastąpiony stewią.

Wierzymy w siłę społeczności i taką budujemy wokół naszego przedsięwzięcia – ratowania bekantanów.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top