Świadomość obfitości otwiera oczy na prawdę, że dostatek jest wokół ciebie i że możesz mieć to wszystko w życiu. Pomaga ci rozpoznać, że zasługujesz na to, by mieć więcej wszystkiego, czego pragniesz, i pozwala ci żyć tak, jakbyś już otrzymał to, czego pragniesz, co jest sekretem urzeczywistniania marzeń i życia, jakiego pragniesz.

Kilka lat temu otrzymałem telefon od mojego siostrzeńca: „W końcu to zrobiłem”, powiedział. „Kupiłem swój wymarzony dom. Pamiętasz, jak to wszystko zaczęło się od wiary? Powiedział.

Byłem bardzo podekscytowany i szczęśliwy z jego powodu. Widzisz, mój siostrzeniec nie zawsze wszystko rozgryzał. Był jednym z tych ludzi, którzy po prostu toczyli się razem z życiem i czekali, aby pójść tam, gdzie go zaprowadzi.

Kiedy jego matka miała dość prób nakłonienia go do poważnego traktowania swojego życia i zrobienia czegoś dla siebie, zwróciła się do mnie o pomoc. „Próbowałam wszystkiego” – powiedziała. „Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić. Mój syn jest po prostu niesforny. Nie traktuje niczego poważnie i obawiam się, że na dłuższą metę będzie go to kosztować, ale jak sprawić, by zobaczył jego destrukcyjne zachowanie i zmienić jego życie na lepsze? ” zapytała.

Wtedy poprosiłem mojego siostrzeńca, żeby przyszedł i odbyłem z nim długą rozmowę. Niedawno doświadczył w swoim życiu serii nieszczęść i dlatego czuł, że nic, co mógłby zrobić, nigdy nie zmieniłoby go.

Przed naszą rozmową powiedział mi tylko: „Jaki jest pożytek z próbowania?” Moje życie już jest bałaganem. Nie ma sposobu na poprawę ”. Wtedy właśnie zapoznałem go z przemieniającą mocą świadomości obfitości. Wyjaśniłem mu, że obfite życie lub przyciąganie dostatku w swoim życiu zaczyna się od wiary, że masz wszystko, czego potrzeba, aby zmienić swoje życie i mieć wszystko, czego pragniesz. Na początku był sceptyczny, ale kilka tygodni po naszej rozmowie zadzwonił i powiedział, że chce wypróbować ten „obfity sposób myślenia”.

#2 Bekantan - Jak świadomość obfitości może zmienić twoje życie
#2 Bekantan – Jak świadomość obfitości może zmienić twoje życie

Zaczął od wymazania wszystkich negatywnych myśli, zapomnienia o przeszłości i przekonania, że ​​może po prostu został stworzony do obfitego życia. Zaciekawił się dostatnim życiem i rozpoczął badania. Rozumiał dostatek. Co to jest, jak objawia się w twoim życiu, jak przyciągasz to i zaczął stosować to, czego się nauczył. Jedną z rzeczy, która go wyróżniała, było to, że posiadanie dostatniego sposobu myślenia oznacza obfite życie pomimo okoliczności, życie tak, jakbyś już otrzymał to, czego chcesz, a także wiarę, że będziesz miał wszystko, czego pragniesz.

Po zmianie sposobu myślenia, używając afirmacji, wysyłając pozytywną energię i działając zgodnie ze swoimi przekonaniami, dokonał przełomu.

Kilka lat później zaoszczędził wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić dom, rozpocząć działalność i kontynuować realizację swoich celów. Odwrócił swoje życie po prostu będąc świadomym dostatku, wierząc, że zasługuje na to, aby mieć więcej tego, czego chciał, i robiąc to, co było konieczne, aby się tam dostać.

Możesz przechodzić wiele frustracji i serii niepowodzeń do tego stopnia, że ​​poczujesz dobrobyt lub życie w dostatku nie jest dla ciebie, ale chcę, abyś wiedział, że tak nie jest. Masz prawo mieć więcej tego, czego chcesz i mieć to tak długo, jak chcesz. Na całe życie, jeśli możesz!

Świadomość dostatku może zmienić twoje życie, ponieważ prowadzi cię od „nie mogę” do „mogę i będę”. Od „Nie zasługuję na to” do „Urodziłem się, aby obficie żyć i jestem gotowy na więcej ABC”. Może również zabrać cię z miejsca, w którym jesteś, tam, gdzie powinieneś być, skupiając swoją uwagę na wielu dobrych rzeczach. Rzeczy, które czekają, aż wezwiesz do swojego życia.

Pełna uważność oznacza odmowę ograniczenia się do mentalności „Nie mogę pójść dalej niż ta” do postawy „Mogę to zmienić we wszystko, co sobie wyobrażam”.

Świadomość dostatku sprawia, że ​​marzysz o wielkich marzeniach, działasz zgodnie ze swoimi celami, wierzysz, że warto realizować swoje marzenia i ufasz, że wszystko, czego potrzebujesz, aby otrzymać obfitość radości, energii, miłości itp., Jest już w tobie.

Pozostawanie wiernym swoim pragnieniom, wyznaczanie ogromnych celów, podejmowanie masowych działań, wiara w swoją zdolność wykraczania poza to, czego się od ciebie oczekuje, oraz przyciąganie płodności i dobrobytu może być możliwe tylko dzięki uznaniu znaczenia świadomości obfitości w zdobywaniu tego, czego chcesz .

Zastanawiasz się pewnie jaki związek ma to co czytasz z Bekantanem – naszym bohaterem. Chcemy Ci uświadomić jak możesz zmieniać swoje życie, a jednocześnie chronić życie innych. Człowiek szczęśliwy i spełniony może zrobić dużo dobrego. Może wspierać ochronę zagrożonego gatunku. Kupując Energy drink BEKANTAN Wspierasz fundację opiekującą się Bekantanami. Dbasz nie tylko o własne potrzeby. Dbasz przy okazji o własne zdrowie gdyż Energy drink BEKANTAN jest w pełni ekologiczny i wegański. Nie zawiera cukru, który  został zastąpiony stewią. Nie zawiera również żadnych syntetycznych witamin ani barwników. Dbając o własne zdrowie możesz zadbać o przeżycie ginącego gatunku.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top