Każdy chce dostatniego życia. Wszyscy chcemy mieć dużo wszystkiego. Jest jedna rzecz, która według każdego człowiek uczyniłaby ich życie kompletnym, gdyby mieli to w obfitości. Dla większości z nas są to finanse. Jednak życie byłoby nie do zniesienia, gdyby jedyne, co mamy, to dostatek finansowy. Mamy różne inne rodzaje dostatku, dzięki którym życie jest warte więcej niż tylko pieniądze. Prawdopodobnie nie przywiązujemy zbytniej wagi do wpływu wiedzy, wdzięczności, zadowolenia, szczęścia, odwagi, pozytywności, pokoju, miłosierdzia, miłości, duchowości i dbania o siebie. Ale spróbuj wyobrazić sobie życie bez tych wszystkich cech!

Chociaż niektórym ludziom zależy na tym, by się tym dzielić, nawet jeśli sami mają niewiele, życie w dostatku robi ogromną różnicę, ponieważ może skłonić nawet najbardziej samolubnych ludzi do dzielenia się. Chodzi o to, że łatwiej jest się dzielić i pomagać, kiedy mamy pod dostatkiem. Dotyczy to wszystkiego, co mamy w dostatku, a nie tylko dóbr materialnych lub zysków. Należy jednak zauważyć, że to, ile równa się dostatkiem, zależy głównie od postawy.

Życie w dostatku może wykraczać poza zwykłe dzielenie się, pomaganie lub obdarowywanie, aby wpłynąć na ludzi wokół ciebie. Łatwo jest podzielić się kilkoma centami z potrzebującymi, podzielić się uśmiechem z niespokojnymi lub wybaczyć tym, którzy nas skrzywdzili. Ale jak łatwo jest wykonywać czynności, które spowodują zmiany w życiu i wpłyną trwale na czyjeś życiu? W jaki sposób życie w dostatku może być korzystne nie tylko dla nas, ale także dla osób wokół nas?

Jednym z najcenniejszych darów w życiu, który na różne sposoby ma wpływ na życie, jest mentalność dostatku. Kiedy mamy tego rodzaju mentalność, inaczej patrzymy na życie. Wierzymy, że wystarczy dla wszystkich, a życie nabiera większego sensu, kiedy razem bierzemy udział w wyścigu. Znajdujemy spokój i spełnienie, gdy pomagamy innym wygrywać, a także cieszymy się, że możemy czekać na naszą kolej, aby wejść na szczyt. To pomaga nam naprawdę kochać innych, doceniać ich i troszczyć się o nich.

 

 

#16 Bekantan - Wpływanie na osoby wokół ciebie, prowadząc życie w dostatku
#16 Bekantan – Wpływanie na osoby wokół ciebie, prowadząc życie w dostatku

Poniżej znajduje się opis, w jaki sposób możemy wpływać na innych, prowadząc życie w dostatku:

  1. Umacnianie ich – jak wspomniano wcześniej, obfite życie sprawia, że ​​wierzymy, że wystarczy dla każdego i spełniamy się, pomagając innym w pomyślnym rozwoju. Dobrobyt innych nie onieśmiela nas, ponieważ mamy własną, jasną ścieżkę do podążania i cel do życia. Dlatego obfite życie pozwala nam wspierać marzenia innych ludzi i pomagać im uwolnić ich potencjał. Można tego dokonać poprzez nauczanie i dzielenie się wiedzą lub słowami mądrości, sponsorowanie ich projektów lub studiów oraz pomaganie im między innymi w zdobyciu pewności siebie. Kiedy mamy bogatą wiedzę, możemy zmieniać świat wokół nas na różne sposoby, w tym poprzez zmianę postaw, oświecenie i zmianę sposobu, w jaki ludzie postrzegają innych i życie w ogóle.
  2. Pocieszanie i dawanie nadziei – obfite życie może również przejawiać się w pozytywności. Mentalność dostatku pomaga nam dostrzegać możliwości nawet w mało prawdopodobnych sytuacjach i szukać pozytywów w trudnych czasach. Taka postawa jest powszechna także u ludzi, którzy posiadają duchową obfitość. Dla takich ludzi na końcu tunelu zawsze jest światło. W rezultacie tacy ludzie są zwykle silni i pełni nadziei. Są typem, który może przechodzić najgorsze, ale nadal jest dla innych, aby wspierać i pocieszać innych, a także pomagać im dostrzec pozytywną stronę rzeczy.
  3. Cierpliwość – czasami ludzie potrzebują, abyśmy byli wobec nich cierpliwi. Nieczęsto to widzimy, ale nawet pozornie najszczęśliwsi ludzie toczą własne bitwy. W rezultacie niektórzy mogą mieć trudności z zaufaniem ludziom, przystosowaniem się do nowych miejsc lub scenerii, uwierzeniem w siebie, okazywaniem emocji itp. Okazywanie im cierpliwości może sprawić, że poczują się docenieni i pomogą im zobaczyć drugą stronę ludzi. W miejscu pracy może to sprawić, że będą ciężej pracować, aby się wykazać, a także rozwinąć w nich chęć nie zawiedzenia jedynej osoby, która wydaje się w nią wierzyć i próbuje ją zrozumieć. Ludzie, którzy prowadzą dostatnie życie i ciężko pracowali, aby zrozumieć walkę i pragną pomagać innym w rozwoju.
  4. Miłosierdzie – podobnie jak cierpliwość, miłosierdzie często bierze się z obfitości dobroci serca. Ta cecha pomaga nam dbać o potrzeby innych i uczy wybaczania. Miłosierdzie i samolubstwo nieczęsto współistnieją. Z miłosierdzia wynikają między innymi akty dobroci, szczodrości i akceptacji. Najczęściej osoba, której okazuje się miłosierdzie, przekazuje je innym.
  5. Okazuj im wdzięczność i spraw, by poczuli się ważni – życie w dostatku charakteryzuje się także wdzięcznością. Kiedy okazujemy wdzięczność ludziom wokół nas, sprawiamy, że czują się docenieni. Obfite życie, zwłaszcza oparte na nastawieniu, pomaga docenić nawet najmniejsze gesty i wysiłki, ponieważ rozumiemy, jak wiele osób przechodzi, aby dbać o siebie i nadal dbać o innych.
  6. Doceniaj różnorodność – zrozumienie, że obecność innych ludzi nie ma wpływu na to, kim jesteśmy. To komu pomagamy pozwala nam lepiej ich doceniać. Nie onieśmielają nas ci, którzy mają różne opinie, wierzymy raczej, że różnice tylko dodają piękna życiu i pogłębiają nasze zrozumienie życia. Akceptując różnice, pomagamy innym lepiej odnosić się do nas lub uzyskać poczucie przynależności tam, gdzie normalnie nie czuliby, że należą.

Możesz również zrobić coś dla siebie i świata. Zadbać o swoje zdrowie a jednocześnie ocalić zagrożony gatunek. Oferujemy Ci możliwość zakupienia dla siebie i swoich bliskich napoju energetycznego – gazowanego, z dużą zawartością kofeiny. BEKANTAN Energy Drink to napój stworzony z myślą o osobach aktywnych i sportowcach. BEKANTAN Energy Drink jest również znakomity dla wszystkich tych, którzy szukają zastrzyku energii w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego. Jest przy tym wegański. Nie zawiera syntetycznych witamin ani barwników. Nie zawiera również cukru, który zastąpiony został stewią.
A czemu wspominamy o ratowaniu zagrożonego gatunku?
Otóż część zysków ze sprzedaży BEKANTAN Energy Drinku jest przeznaczana na specjalny program ratowania Nosacza Sundajskiego – czyli bekantana. Jest to małpa znana jako bohater wielu zabawnych memów, fotografii i satyrycznych filmów. Bekantan występuje zazwyczaj jako uosobienie sympatycznego acz prostego osobnika. Musimy jednak pamiętać, że przetrwanie prawdziwego bekantana jest zagrożone i zależy od nas. Dlatego dzielmy się dobrem i pomagajmy. Zwłaszcza jeśli możemy to robić przy okazji zaspokajania własnych potrzeb – robienia zwykłych zakupów.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top