Radosne serce jest najlepszym lekarstwem; lecz przygnębiony duch wysusza ciało.

Największym mitem otaczającym radość jest to, że jest ona przypadkowa. Wielu ludzi jest nieszczęśliwych, czekając na jakieś niezwykłe wydarzenie życiowe, takie jak wielki awans, spotkanie z nieuchwytnym lub zdobycie pieniędzy czy złota, aby doświadczyć radości. Często odkładamy szczęście, dopóki nie przejdziemy przez kilka zmieniających życie okresów w naszym życiu. Bez nich czujemy, że nie zasługujemy na prawo do szczęścia. Marnujemy czas, aby kultywować radość odliczając minuty do następnej dużej zmiany. Jeśli jesteśmy uczciwi, cierpimy na syndrom, który mówi: „Będę szczęśliwy tylko wtedy, gdy…”.

Ekscytującą wiadomością jest to, że nie musisz czekać, aż coś się wydarzy, aby żyć szczęśliwie. Wszystko, czego potrzebujesz, to pozwolić, aby studnia radości w tobie przelała się do twojego zewnętrznego środowiska.

Czym nie jest radość?

Świat wykonał krecią robotę, sprawiając, że wierzymy, iż radość możemy wiązać jedynie z materializmem. Wydaje się, że chodzi o zdobywanie, bogacenie się. Robimy to marząc o najnowszym samochodzie, lepiej płatnej pracy, nowej rezydencji. To często zostawia nas oszukanych, gdy wszystkie te rzeczy nie pojawiają się w czasie, którego pragniemy. Najłatwiejszym sposobem na przyciągnięcie frustracji i niezadowolenia w swoim życiu byłoby zredukowanie radości do tego, co masz, w porównaniu z tym, czego nie masz. Oszczędź sobie bólu serca, zdając sobie sprawę, że pełne życie nie zależy wyłącznie od fizycznych środków, które podejmujemy, aby osiągnąć sukces, chociaż może to nastąpić z powodu dostatku. Zamiast tego sensowne życie obejmuje dobre samopoczucie emocjonalne, duchowe, fizyczne i finansowe. Jest to podejście holistyczne, które nie powinno dotyczyć tego, co się posiada, zgodnie z nowoczesnym przekładem społecznej hierarchii potrzeb.

 

 

#15 Bekantan - Obfita radość
#15 Bekantan – Obfita radość

Co to jest obfita radość?

Radość jest nieodłączna od Ciebie. Nie pochodzi ze źródeł zewnętrznych, jak chcielibyśmy wierzyć, ale ma charakter wewnętrzny. To jest coś, nad czym musisz popracować, wybór, którego powinieneś dokonywać codziennie.

„Życie codzienne przedstawia Ci pełne menu do wyboru – spokój lub złość; smutek lub radość; przebaczenie lub zemsta; zaufanie lub podejrzenie; i miłość kontra nienawiść. Twoja reakcja na zachowania innych i wyzwania życiowe określi twoje postrzeganie szczęścia. Pamiętaj – kiedy coś pójdzie nie tak, nie idź z tym! ”Les Brown.

Radość oznacza, że ​​rozglądasz się wokół siebie, nawet w obliczu przeciwności, i wybierasz szczęście i wdzięczność. Jest to postawa, która nie przejmuje się drobiazgami ani nie martwi się o okoliczności, na które nie masz wpływu. Niepowodzenia zawsze nadejdą; są częścią życia. Ludzie Cię rozczarują, a nawet odejdą. Możesz osiągnąć określony wiek i nadal być daleko od osiągnięcia wyznaczonych celów. Życie jest pełne niedogodności, opóźnień, objazdów i ludzi, którzy nie będą postępować właściwie wobec Ciebie. Radość pozwala podchodzić do wszystkiego ze spokojem, pozwalając, by pozytywne nastawienie odebrało ci wszystkie te przeciwności. Najlepszym sposobem na otrząśnięcie się z każdego okropnego okresu w życiu byłoby pozwolenie, aby radość płynęła z wnętrza do otoczenia. Wspaniałą wiadomością jest to, że kontrolujesz swoją radość.

Jak wieść radosne życie:

  • Stań się największym źródłem radości.

Chociaż dobrze jest mieć ludzi i rzeczy, które przynoszą ci radość, lepiej jest nie polegać na nich, aby cię uszczęśliwić. Bądź swoim największym źródłem, poznając siebie i ustalając, jak uszczęśliwić siebie. Czasami możesz po prostu zastanowić się nad dobrocią, która cię otacza. Możesz wybrać się na spacer na łonie natury lub wyjść na lunch i po prostu cieszyć się własnym towarzystwem. Rozwijaj hobby, które przynosi spokój i poczucie satysfakcji. Dowiedz się, co wyzwala Twoją radość i dąż do niej z pasją.

  • Ćwicz wdzięczność.

Łatwo narzekać na to, co mamy, a czego nie. To powoduje wiele niezadowolenia i wnosi negatywność do naszego życia. Bycie wdzięcznym za to, co masz, za wsparcie rodziny i przyjaciół, za możliwość życia i zmieniania życia ludzi daje wiele radości. Ilekroć czujesz się przytłoczony wydarzeniami z życia, zrób krok do tyłu i praktykuj wdzięczność. Daje ci wyjątkową perspektywę i kultywuje zadowolenie.

  • Akceptuj niepowodzenia jako lekcje.

Byłoby wspaniale, gdyby życie było przewidywalne. W ten sposób mogliśmy ominąć wszelkie zło i po prostu cieszyć się dobrymi chwilami. Zawsze nadejdą ciężkie czasy. Dobrze, że wzmacniają nasz charakter. Zaakceptuj trudy życia. Wyciągnij z nich lekcje, które powinieneś zrobić i przejdź dalej. Nie ma potrzeby budowania wokół nich pola namiotowego, ponieważ przynoszą one tylko nieszczęście. Przeżyj je i dowiedz się, czego musisz.

  • Bądź pozytywnie nastawiony.

Nic nie daje więcej radości niż pozytywne nastawienie. Posiadanie niepokonanej postawy pomaga podchodzić do trudnych chwil z optymizmem. Zmiana sposobu myślenia i mówienia na pozytywne będzie wymagać wytrwałości i determinacji. Odmawiaj rezygnacji z postawy. Szerzyć pozytywne nastawienie do swojego życia, karmiąc się pozytywnym materiałem. Nie pozwól swojemu umysłowi rozpamiętywać rzeczy, które Cię przytłaczają!

  • Szerzyć radość.

Jednym ze sposobów na zapewnienie, że radość napływa do twojego życia, jest bycie źródłem radości dla innych. Znajdź możliwości szerzenia szczęścia. Zrób komuś dzień, robiąc dla niego coś, co przynosi mu szczęście. Im szczęśliwsi są ludzie wokół ciebie, tym szczęśliwszy się stajesz.

Radość jest czynnikiem wpływającym na całkowite samopoczucie, ponieważ czyni cuda dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Niesie ze sobą dużo ciszy i spokoju.

Podejmij decyzję, aby być radosnym bez względu na okoliczności. Twórzcie w sobie radość; zachowaj to w pamięci, dąż do tego z pasją, pokaż to na swojej twarzy, a następnie pokaż światu, aby go doświadczył. Parafraza z Les Brown.

Doceniaj to co masz i dziel się dobrem. Możesz to robić nawet podczas zaspokajania swoich potrzeb. Oferujemy Ci niezwykły produkt – . BEKANTAN Energy Drink. Jest to napój który zmienia wiele. Kupując go otrzymujesz znakomity energetyk, napój gazowany dedykowany sportowcom i ludziom aktywnym. Co najważniejsze BEKANTAN to napój WEGAŃSKI, bez syntetycznych witamin, barwników i cukru. Najważniejsze jednak jest w nim to że poprzez ten zakup pomagasz ocalić gatunek którego przetrwanie jest zagrożone. Część zysków ze sprzedaży Energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania bekantana czyli Nosacza Sundajskiego. Program ten został przygotowany przez naukową placówkę DanauGirang Field Center mieszczącą się w środku dżungli w Malezji. Dzięki temu możesz zatroszczyć się o własne potrzeby, zdrowie a jednocześnie pomagać zachować przyrodę dla przyszłych pokoleń. Krótko mówiąc – dzielisz się dobrem.

 

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top