Osiągnięcie dostatku w karierze, związkach, finansach, a także we wszystkich dziedzinach życia jest możliwe i zawsze ma początek w Twoim sposobie myślenia. Pozytywne, obfite nastawienie prowadzi do pozytywnych wyników i pozwala osiągnąć wszystko, czego pragniesz. Nastawienie na niedostatek sprawia, że ​​wierzysz, że nie byłeś stworzony do lepszego życia i zniechęca cię do realizowania swoich marzeń. „Może powinienem po prostu zaakceptować fakt, że nigdy nie zajdę daleko” i „Nigdy nie będę w stanie tego zrobić” to przykłady nastawienia na niedobór, którego musisz się pozbyć. Ludzie, którzy są bardziej świadomi dostatku, zawsze myślą: „Wystarczy dla każdego” „Nie podoba mi się to, gdzie jestem, więc to zmienię” i „Zasługuję na więcej tego, czego chcę, bo mam to, czego potrzeba sprawić, aby się wydarzyło.”

 

 

#13 Bekantan - 5 sposobów na osiągnięcie dostatku we wszystkich dziedzinach życia
#13 Bekantan – 5 sposobów na osiągnięcie dostatku we wszystkich dziedzinach życia

5 rzeczy, które możesz zrobić, aby osiągnąć dostatek we wszystkich dziedzinach życia.

 1. Uświadom sobie swoją wartość.
  Uświadomienie sobie swojej wartości oznacza świadomość, że zasługujesz na wszystkie dobre rzeczy, które oferuje życie. Oznacza to, że wiesz, że nie ma nic złego w pragnieniu większego szczęścia, spokoju, wolności, pieniędzy itd. Uświadomienie sobie swojej wartości oznacza uznanie, że jesteś godzien otrzymywać więcej tego, czego chcesz. Wierzysz, że jeśli zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby osiągnąć swój cel, prędzej czy później tam dotrzesz. Rozumiesz, że możesz żyć życiem, które sobie wyobrażasz, więc nie odrywasz wzroku od swojej wizji, utrzymujesz pozytywne myśli, wypowiadasz zachęcające słowa i podejmujesz niezbędne kroki. Kiedy zdasz sobie sprawę ze swojej wartości, jesteś bardziej zdolny do osiągnięcia dostatku, ponieważ wiesz, czemu powiedzieć NIE, a czemu powiedzieć TAK. Wiesz, co pozwala ci dalej się doskonalić, a co utrudnia rozwój i wybierasz to pierwsze.
 2. Bądź najlepszą wersją siebie.
  Osiągnięcie dostatku jest możliwe tylko wtedy, gdy przestaniesz próbować być kimś innym i zaczniesz być sobą. Oznacza to, że żyjesz najlepiej jak potrafisz. Rozumiesz, kim naprawdę jesteś, robisz wszystko, co w twojej mocy, nigdy nie udajesz kogoś, kim nie jesteś, więc stajesz się najlepszą wersją siebie, jaka istnieje. Życie na miarę swoich najlepszych możliwości i przyjęcie prawdziwej tożsamości daje ci więcej spełnienia, radości i spokoju ducha. Umożliwia ci przejęcie kontroli nad swoim życiem, dzięki czemu możesz osiągnąć wszystko, co chcesz i żyć w obfitości.
 3. Wyobraź sobie, czego pragniesz i żyj tak, jakbyś już to osiągnął.
  Najlepszym sposobem na utrzymanie motywacji do pracy nad swoimi marzeniami jest wizualizacja tego, dokąd chcesz się udać i posiadanie jasnego obrazu tego, kim się staniesz. Dlatego zobacz, jak przyciągasz dostatek we wszystkich obszarach swojego życia, pozwól sobie na uświadomienie sobie, jak wygląda życie w taki sposób, jaki sobie wyobrażasz, i żyj tak, jakbyś już miał to, do czego dążysz.
 4. Pozostań wdzięczny.
  Wdzięczność sprawia, że ​​zwracasz uwagę na dobre rzeczy, które dzieją się w twoim życiu, i przypomina ci, jak bardzo jesteś dla ciebie ważny. Pokazuje ci, że masz wokół siebie ludzi, którym zależy na twoim rozwoju i tych którzy są zaniepokojeni twoim rozwojem, dzięki czemu skupiasz się na doskonaleniu siebie. Wdzięczność pomaga ci zobaczyć, że twoje życie jest warte wszystkiego co najlepsze i że wszystko, czego chcesz, jest w zasięgu ręki. Po prostu musisz być tego świadomy. Wyrażanie wdzięczności za to, co już masz, i pozostawanie wdzięcznym przez całe swoje dni powoduje, że przyciągasz więcej wszystkich dobrych rzeczy, które oferuje ci życie. Pozostań więc wdzięczny.
 5. Wpłyń na pożądany rezultat.
  Życie w dostatku lub osiągnięcie dostatku we wszystkim może być możliwe tylko poprzez podjęcie niezbędnych kroków w celu osiągnięcia swoich celów, a także robienia tego, co powinno. Zrozum, że masz moc wpływania na wynik, który chcesz zobaczyć lub osiągnąć, i osiągasz to, podejmując celowe działania lub działając celowo.

Na przykład, jeśli pragniesz bogactwa, zdecyduj, co oznacza dla ciebie bogactwo. Ile pieniędzy wystarczy? Ile pieniędzy zamierzasz mieć, aby uważać się za bogatego? Następnie rozpoznaj, gdzie jesteś i dowiedz się, co możesz zrobić, aby rozpocząć pracę nad zdobyciem bogactwa. Z jakich dostępnych zasobów możesz skorzystać? Czy musisz podnieść nową umiejętność lub udoskonalić te, które posiadasz? Być może będziesz musiał zapisać się na nowy kurs, odciąć od swojego harmonogramu czynności powodujące marnowanie czasu, poszukać nowych możliwości, które umożliwią Ci rozpoczęcie pracy nad osiągnięciem celu lub nawiązanie nowych relacji. W ten sposób wpływasz na wyniki, które chcesz zobaczyć.

Wszyscy mamy mieć więcej tego, czego pragniemy. Więc zacznij robić to, co należy zrobić, aby osiągnąć dostatek we wszystkich dziedzinach życia, aby życie mogło dać ci wszystko, czego pragniesz.

Zaczyna się kolejny dzień – realizuj swoje życiowe cele i marzenia, tak jak my realizujemy nasze. Naszym marzeniem i celem jest ocalenie pewnego niezwykłego gatunku – bekantana – małpy żyjącej na Borneo. Misja ratowania Nosacza Sundajskiego – czyli bekantana opracowana została przez naukową placówkę DanauGirang Field Center znajdującą się w środku dżungli w Malezji. Potrzebne na ten program fundusze pochodzą m.in. z sprzedaży napoju BEKANTAN Energy Drink. Część zysków ze sprzedaży Energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania bekantana czyli Nosacza Sundajskiego. Kupując ten napój nie tylko wspierasz szlachetny cel ratowania bekantana, ale również zyskujesz znakomity zdrowy produkt dedykowany sportowcom i ludziom aktywnym. Prawdziwy zastrzyk energii w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego.

Wierzymy w siłę społeczności i taką budujemy wokół naszego przedsięwzięcia – ratowania bekantanów.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top