Wszyscy mamy niewyczerpaną listę rzeczy, które pragniemy mieć i osiągnąć. Niemniej jednak pewne rzeczy przeszkadzają nam w osiągnięciu lub doświadczeniu tych rzeczy. Na przykład negatywne myśli, negatywne emocje, bezczynność, toksyczni ludzie itp., Ale czy nie jest ulgą świadomość, że możesz doświadczyć w życiu wszystkiego, czego pragniesz, niezależnie od tego, gdzie jesteś lub przez co przechodzisz.

Jeśli chcesz więcej radości, więcej sukcesów, więcej wolności, więcej równowagi itp., możesz to osiągnąć, a wszystko zaczyna się od zrozumienia i pozbycia się rzeczy, które przeszkadzają ci w uzyskaniu większej ilości tych rzeczy. Po usunięciu lub zmianie tych negatywnych rzeczy w swoim życiu będziesz w stanie otrzymywać więcej tego, czego chcesz.

3 rzeczy, których musisz się pozbyć, aby zacząć doświadczać wszystkiego, czego pragniesz.

  1. Negatywne myśli.

„Nie mogę kontynuować” „To nie jest dla mnie” „Nie jestem przeznaczony do takiego życia” to negatywne słowa, które uniemożliwiają ci działanie zgodnie ze swoimi pragnieniami i powstrzymują cię przed doświadczeniem tego, o czym marzysz. Musisz zastąpić negatywną rozmowę o sobie i negatywne wzorce myślowe na takie, które motywują cię do działania, zapewniają, że zasługujesz na wszystko, czego pragniesz i że możesz zajść w życiu tak daleko, jak chcesz.

Kontroluj swoje myśli i zawsze koncentruj się na pozytywnych skutkach rzeczy, bez względu na to, jak beznadziejne są Twoje myśli. Zastąp negatywne myśli słowami „Urodziłem się dla wielkości” „Zasługuję na to, aby mieć wszystko, czego pragnę” „Moje pragnienia są ważne” „Mam mieć więcej wszystkich dobrych rzeczy, których pragnę”.

  1. Negatywne emocje.

Negatywne emocje to jedna z głównych rzeczy, które przeszkadzają ci w uzyskaniu obfitości rzeczy, których pragniesz, ponieważ prawie na wszystko, co robisz, wpływa to, jak się czujesz lub jak wybierasz. Jeśli na przykład nie masz ochoty iść do pracy, łatwiej jest wezwać chorobę, niż się pojawić. Potrzeba dużo siły woli i samokontroli, aby zwalczyć uczucie prokrastynacji lub braku działania w odpowiednim momencie.

Ludzie stabilni zdają sobie sprawę, że poleganie na emocjach w pracy, studiowaniu lub wykonywaniu pomysłów nigdy nie działa i dlatego mogą osiągnąć wszystko, czego pragną. Pozbycie się negatywnych emocji i zastąpienie ich dobrymi pozytywnymi daje ci energię do działania lub dążenia do tego, czego chcesz. Odmowa polegania na swoich uczuciach, jeśli chodzi o pracę, naukę, poprawę relacji, znajdowanie szczęścia itp. Pomoże ci zrobić to, co trzeba, i zbliży cię o krok do spełnienia twojego życzenia.

  1. Niezdecydowanie lub bezczynność.

Stawanie się panem swoich myśli i emocji jest wspaniałe, ale dążenie do tego, czego chcesz, poprzez podjęcie niezbędnych kroków, jest jeszcze lepsze. Bezczynność i niezdecydowanie to dwie rzeczy, które mogą uniemożliwić ci prowadzenie życia, które sobie wyobrażasz. Pragnienie posiadania więcej i odczucie, że zasługujesz na więcej, jest najważniejszym krokiem w kierunku życia w dostatku. Jednak musi temu towarzyszyć zdecydowanie, uparcie przy swojej decyzji i podjęcie działań.

 

 

 

#12 Bekantan - Droga do życia, w którym doświadczasz wszystkiego, czego pragniesz
#12 Bekantan – Droga do życia, w którym doświadczasz wszystkiego, czego pragniesz

Tak więc, kiedy już nauczyłeś się kontrolować swoje myśli i opanowałeś swoje emocje, podejmij działanie. Na przykład, jeśli szukasz większej równowagi w swoim życiu, praktykujesz zarządzanie czasem, masz listę priorytetów, szanujesz swoje najważniejsze priorytety, przestań zwlekać i doceniaj to, co masz. Krótko mówiąc, zawsze upewnij się, że każdemu pragnieniu, które masz, towarzyszy odpowiednie działanie.

Kluczem do doświadczenia wszystkiego, czego pragniesz w życiu, jest zrozumienie i uznanie znaczenia mocy manifestacji w pomaganiu ci w osiągnięciu tego, czego pragniesz. Manifestowanie oznacza wprowadzenie tego, czego pragniesz, do swojej fizycznej rzeczywistości poprzez myśli, uczucia, przekonania, a także działania.

Możesz mieć obfite życie, manifestując swoje dary, żyjąc zgodnie z prawdą, że życie ma wiele dobrych rzeczy, które pragnie ci dać, mając wiarę w swoje umiejętności, pozostając wiernym swoim życzeniom, myśląc o tym, co chcesz mieć i pozwalając sobie doświadczyć, jak to jest mieć coś, nawet jeśli jeszcze tego nie otrzymałeś.

Masz wszystko, czego potrzeba, aby zacząć żyć w dostatku i mieć wszystko, czego pragniesz, dlatego upewnij się, że masz jasność co do tego, czego chcesz, wizualizuj, czego pragniesz, i zadaj sobie trzy kluczowe pytania, które pozwolą ci działać zgodnie z życzeniami i zacznij doświadczać wszystkiego, czego chcesz. „Czego chcę więcej?” „Jaki pozytywny wpływ będzie to miało na moje życie i życie innych?” „Jak najlepiej osiągnąć większe zadowolenie, większe spełnienie itp.?”

A marząc i pracując nad własnym dobrostanem pamiętaj, że bardzo ważne jest dzielenie. Możemy  się dzielić dobrem w wielu sytuacjach. Możemy pomagać potrzebującym  również wtedy gdy zaspokajamy własne potrzeby. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie lub wręcz przeciwnie: potrzebujesz zastrzyku energii w czasie wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego sięgasz po napoje energetyczne. Oferujemy Ci BEKANTAN Energy Drink – napój gazowany, z wysoką zawartością kofeiny. Zdrowy – bez syntetycznych witamin, barwników ani cukru. Słodzony stewią. Energy drink BEKANTAN jest w pełni ekologiczny i wegański. Ponadto część zysków ze sprzedaży energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania Nosacza Sundajskiego – bekantana. Program ten został przygotowany przez naukową placówkę DanauGirang Field Center znajdującą się w środku dżungli.
Kupując Energy drink BEKANTAN wspierasz ludzi opiekujących się bekantanami. Dbasz nie tylko o własne potrzeby. Możesz wspierać ochronę zagrożonego gatunku.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top