Każde działanie zaczyna się od myśli. Od tego, jak wcześnie budzimy się każdego ranka, jak późno kładziemy się spać każdej nocy, do tego, ile wysiłku wkładamy w nasze relacje, pomysły biznesowe i obowiązki. Od tego, jak szczęśliwi decydujemy się być, po to, jak pozwalamy okolicznościom zmieniać nasz nastrój. Zasadniczo nasze myśli sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Nie trzeba więc mówić, że nawet nasz sukces może być napędzany naszymi myślami.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tą myślą lub masz wrażenie, że „nic nie mogę na to poradzić”? To jedna z najprawdziwszych rzeczy, jakie możemy sobie powiedzieć. Dlaczego? Kiedy powiemy sobie, że nie możemy nic zrobić, robimy niewiele lub nic w danej sytuacji i mamy bardzo małą szansę na zidentyfikowanie możliwości. Taka postawa wyznacza nam granice i skupiamy się tylko na niemożliwościach. Jesteśmy zaślepieni na wszystko inne niż ciemność, która wydaje się wisieć nad nami. Cała nadzieja jest stracona i nie jesteśmy zmotywowani, aby iść naprzód, zanim otrzymamy najbardziej oczywiste oznaki, że kontynuacja działalności jest bezpieczna lub owocna.

W przeciwieństwie do poprzedniego przypadku, liczne myśli o działaniu są napędzane przekonaniem, że zawsze istnieje sposób, aby iść naprzód. Nie zaprzeczamy, że niektóre z naszych myśli mogą nie być owocne. Zamiast tego jest wystarczająco dużo myśli o działaniu, aby się na nich skupić, tak aby porażka w jednej lub dwóch nie była dla nas końcem świata. Nie musi to oznaczać, że za każdym razem powinniśmy mieć tysiąc planów tworzenia kopii zapasowych. Chociaż to też pomaga, obfitość myśli o działaniu znajduje również odzwierciedlenie w otwartości umysłu i chęci uczenia się i próbowania nowych rzeczy.

 

 

#11 Bekantan - Obfite myśli o działaniu prowadzą do obfitego życia
#11 Bekantan – Obfite myśli o działaniu prowadzą do obfitego życia

W jaki sposób obfitość myśli o działaniu prowadzi do dostatniego życia?

Obfitość myśli o działaniu pozwala nam kontrolować nasze życie. Zawsze znajdzie się sposób, by iść dalej. Niektóre ze sposobów, przez które obfite myśli o działaniu prowadzą do obfitego życia, zostały już podkreślone, ale nadal będziemy ich dotykać poniżej;

  1. Odrzucenie lub bycie porzuconym jest częścią gry życiowej – opiera się na zrozumieniu, że niektórzy ludzie nie przejdą z nami całej podróży, a niektórzy, także w środowisku biznesowym, odrzucą nas lub nasze pomysły. Ludzie z licznymi myślami o działaniu rozumieją, że zamknięcie jednych drzwi otwiera inne, prawdopodobnie lepsze. Każde działanie skierowane do osoby z obfitymi myślami o działaniu, pozytywnymi lub negatywnymi, jest postrzegane jako możliwość stawienia czoła czemuś nowemu i uwolnienia większego potencjału tej osoby. Dlatego nie ma miejsca na narzekanie na utracone relacje i możliwości, kiedy wiemy, że pracowaliśmy nad nimi najlepiej, jak mogliśmy, a także nie ma miejsca na nienawidzenie tych, którzy nas odrzucili. Wiemy, że nasz sukces zależy bardziej od naszych własnych wyborów i działań, podczas gdy nie oczekujemy, że wszyscy zrozumieją nas i nasze cele.
  2. Liczy się każdy krok, mały czy duży – obfite myśli o działaniu przejawiają się także w sposobie, w jaki cenimy każdy krok, który wykonujemy. Nie rozpaczamy i nie przestajemy się ruszać, gdy wydaje się, że nasze większe marzenia przybierają nieoczekiwany lub niepożądany obrót. Zawsze robimy jeden krok w kierunku naszych marzeń i celu. Wierzy się, że nawet największe marzenia mogą wyrosnąć z jednej małej akcji. Jednak ważne jest, aby upewnić się, że każdy krok jest dobrze skalkulowany i nie ruszamy się dla samego ruchu.
  3. Jasne myślenie – otwartość i chęć uczenia się i próbowania nowych rzeczy sprawia, że ​​jesteś elastyczny. Ta elastyczność określa, ile uwagi poświęcasz sugestiom innych. To dobra cecha do wzrostu. Jednak elastyczność nie oznacza gotowości do przekraczania własnych granic. Oznacza to, że jesteś gotowy, aby nauczyć się sposobów ulepszania swoich strategii. Również pozytywne nastawienie, które wiąże się ze świadomością, że zawsze masz sposób, by iść dalej, poprawia uwagę, jaką poświęcasz różnym kwestiom. Nie robisz rzeczy z desperacji i podejmujesz świadome decyzje.
  4. Masz kontrolę nad swoim życiem – obfitość myśli o działaniu utrzymuje nas na właściwej drodze. Rzadko jesteśmy w sytuacji, w której czujemy, że nie mamy wyboru, ale musimy iść na kompromis. Nie dajemy się łatwo zmanipulować.
  5. Motywacja i odporność – liczne myśli motywują nas do działania. Jesteśmy przygotowani na nowe wyzwania i zachowujemy naszą energię tam, gdzie w innym przypadku moglibyśmy być zrozpaczeni i beznadziejni.
  6. Zaufanie – zawsze wiedząc o tym, czego chcemy, lub mając pojęcie o tym, czego chcemy, zyskujemy pewność. Potrafimy samodzielnie stać i wiemy, dokąd zmierzamy. Niemożliwe jest, aby inni nas ściągnęli w dół lub sprawili, że poczuliśmy się, jakby nasze sny były nieważne. Mamy solidne podstawy i nie szukamy potwierdzenia u innych.

To tylko niektóre z wielu sposobów, dzięki którym obfite myśli o działaniu pomagają nam prowadzić dostatnie życie. Bycie przygotowanym utrzymuje nas przy zdrowych zmysłach i we właściwym kierunku. Możemy osiągnąć nasze cele duchowe, finansowe, fizyczne, psychologiczne i emocjonalne, kiedy wiemy, czego chcemy, jak możemy to osiągnąć i jak możemy się poruszać, nawet gdy napotykamy przeszkody.

Zastanawiasz się pewnie jaki związek ma to co czytasz z Bekantanem – naszym bohaterem. Chcemy Ci uświadomić jak możesz zmieniać swoje życie, a jednocześnie chronić życie innych. Człowiek szczęśliwy i spełniony może zrobić dużo dobrego. Może wspierać ochronę zagrożonego gatunku – bekantana czyli Nosacza Sundajskiego. Kupując Energy drink BEKANTAN Wspierasz fundację opiekującą się Bekantanami. Dbasz nie tylko o własne potrzeby. Dbasz przy okazji o własne zdrowie gdyż Energy drink BEKANTAN jest w pełni ekologiczny i wegański. Nie zawiera cukru, który  został zastąpiony stewią. Nie zawiera również żadnych syntetycznych witamin ani barwników. Dbając o własne zdrowie możesz zadbać o przeżycie ginącego gatunku – bekantana czyli Nosacza Sundajskiego.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top