Używanie afirmacji do przyciągania życia, którego pragniesz, jest ważne i wielu ludzi powinno to robić. Afirmacje prowadzą cię we właściwym kierunku. Zaszczepiają w tobie wiarę, że zasługujesz na dostatek życia, że ​​urodziłeś się, aby się rozwijać i że masz wszystko, czego potrzeba, aby prosperować i żyć życiem, o którym zawsze marzyłeś.

Używanie afirmacji codziennie lub gdy masz zamiar rozpocząć pracę lub naukę sprawia, że ​​jesteś skupiony, zainspirowany i podekscytowany tym, co robisz. Używaj więc poniższych stwierdzeń, aby przyciągnąć do swojego życia dostatek.

  1. Zasługuję na życie w dostatku.

Dostatek przyciągniesz tylko wtedy, gdy zaczniesz wierzyć, że zasługujesz na dostatnie życie. Obudź się więc każdego dnia z przekonaniem, że powinieneś mieć więcej tego, czego sobie życzysz, i przypominaj sobie, że zasługujesz na pełne życia.

 

  1. Sukces jest częścią mnie.

„Sukces jest częścią mnie” to zwrot, który musisz powtarzać sobie w kółko, jeśli chcesz odnosić sukcesy we wszystkich dziedzinach swojego życia. Rozpoznaj, że byłeś przeznaczony do czegoś większego i że pragnienie odniesienia sukcesu, które jest w tobie, może objawiać się poprzez poszukiwanie sukcesu, a także trzymanie się prawdy, że brak lub bieda nie są dla ciebie.

 

  1. Jestem gotowy, aby mieć więcej wszystkiego, czego potrzebuję.

Większość ludzi nie przyciąga dostatku w swoim życiu, ponieważ nie są na to gotowi. Być może za bardzo rozwodzisz się nad tym, jak nieprzyjemne jest twoje życie i przegapisz wielkie możliwości, które są tuż przed tobą.
Jedynym sposobem na przyciągnięcie dostatku jest przygotowanie się na to i codzienne przypominanie sobie, że jesteś gotowy, aby otrzymać więcej tego, czego pragniesz. Więcej szczęścia, więcej miłości, więcej spokoju itd. W ten sposób, gdy nadarzy się okazja, która może dać więcej tego, czego potrzebujesz, będziesz gotowy.

 

  1. Wszystko, czego potrzebuję do obfitego życia, jest już we mnie.

Najważniejszą rzeczą, która uniemożliwia Ci osiągnięcie celów lub posiadanie większej ilości tego, czego chcesz, jest to, że myślisz, że nie jesteś w stanie robić rzeczy samodzielnie. Czekasz, aż ktoś lub coś da ci „właściwy impuls”, ale nie zdajesz sobie sprawy, że wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć żyć życiem, jakiego pragniesz, jest już w tobie. Po prostu musisz w to uwierzyć. Na przykład, jeśli chcesz więcej pieniędzy, wiedz, że masz to, czego potrzeba, aby zarobić więcej pieniędzy.

 

  1. Chcę więcej pieniędzy i to jest w porządku.

Wiele osób zakłada, że ​​pragnienie bogactwa jest złą rzeczą, dlatego unikają pracy nad posiadaniem dużej ilości pieniędzy, ale nie ma nic złego w pragnieniu większej ilości pieniędzy. Pozwala nie tylko poprawić swoje życie, ale także wyciągnąć pomocną dłoń do potrzebujących, a także umożliwia zmianę czyjegoś życia. Tak więc, jeśli chcesz pieniędzy w obfitości, przestań walczyć z tym uczuciem i zacznij myśleć: „Posiadanie większej ilości pieniędzy pomoże mi zmienić czyjeś życie” i czuć się z tym komfortowo. W ten sposób przyciągasz dostatek.

 

  1. Jestem otwarty na oczekiwane i nieoczekiwane sposoby posiadania więcej tego, czego pragnę.

To potwierdzenie pomoże ci rozpoznać pojawiające się możliwości i pozwoli ci je wykorzystać, a także jak najlepiej je wykorzystać. Nie ma jednego sposobu na robienie rzeczy lub osiągnięcie celu, dlatego musisz być otwarty na różne sposoby dotarcia do celu lub otrzymania tego, czego chcesz. Twoja wielka szansa może nastąpić przez kogoś, kogo się nie spodziewasz, więc upewnij się, że nie pozwolisz jej ominąć tylko dlatego, że oczekujesz, że „tak a tak” ci pomoże.

 

  1. Mój sukces jest ważny.

Uświadomienie sobie i potwierdzenie, że Twój sukces ma znaczenie każdego dnia, może pomóc Ci osiągnąć więcej tego, czego chcesz. Zaplanuj odniesienie sukcesu we wszystkich obszarach swojego życia. Zaplanuj obfitość pokoju, miłości, radości itp. I uświadom sobie, że ważne jest, abyś odniósł sukces w życiu.

 

  1. Moje marzenia mają znaczenie.

Będziesz żył w obfitości, pozostając wiernym sobie, swoim życzeniom i swoim marzeniom. Twoje marzenia można spełnić nie tylko wykonując pracę, ale także nadając im priorytety i uświadamiając sobie, że mają znaczenie.

 

  1. Mam wszystko, czego potrzeba, aby żyć w dostatku.

Uznanie, że masz wszystko, czego potrzeba, aby obficie żyć, jest kluczem nie tylko do przyciągania życia w dostatku, ale także do tego, by nim żyć. Dlatego codziennie rano spójrz w lustro i powiedz: „Mam to, czego potrzeba, aby to zadziałało. Mam wszystko, czego potrzeba, aby osiągnąć swój cel ”.

 

  1. Jestem wdzięczny za każdy dzień.

Wdzięczność to jedna rzecz, która może pomóc Ci uzyskać wszystko, czego chcesz i całkowicie zmienić Twoje życie. Dlatego bądź wdzięczny za każdy dzień, że możesz marzyć, kochać, pracować, uczyć się, opiekować i być wszystkim, czym pragniesz być.

 

 

 

 

#10 Bekantan - 10 afirmacji, które mogą prowadzić do życia w dostatku
#10 Bekantan – 10 afirmacji, które mogą prowadzić do życia w dostatku

Pamiętaj, że życie w dostatku mogą przyciągać tylko ludzie, którzy praktykują wdzięczność, ludzie, którzy zdają sobie sprawę, że mają za co być wdzięczni, i ludzie, którzy bardziej koncentrują się na dobrych rzeczach w swoim życiu.

 

Mamy nadzieję, że to co Ci dajemy pomoże Ci ruszyć z miejsca. Doda odwagi i motywacji do zmian. Możesz też zmieniać życie innych, wpływać pozytywnie na świat. Oferujemy Ci możliwość zakupienia dla siebie i swoich bliskich napoju energetycznego – gazowanego, z dużą zawartością kofeiny. BEKANTAN Energy Drink to napój stworzony z myślą o osobach aktywnych i sportowcach. BEKANTAN Energy Drink jest również znakomity dla wszystkich tych, którzy szukają zastrzyku energii w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego. Jest przy tym wegański. Nie zawiera syntetycznych witamin ani barwników.

Część zysków ze sprzedaży energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania Nosacza Sundajskiego – bekantana. Program ten został przygotowany przez naukową placówkę DanauGirang Field Center znajdującą się w środku dżungli.
Pomagając bekantanowi pomagasz sobie zachować zdrowie i sprawność.

 

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top