Gdyby zapytać dowolnego człowieka na ziemi o to czego pragnie, o czym marzy, co jest dla niego najważniejsze, to w zasadzie wszystkie odpowiedzi można by było z grubsza uprościć do tekstu „życzę sobie zdrowia, szczęścia, pomyślności”. I w zasadzie tego każdy z nas pragnie. Dopiero rozwinięcie tematu czyli uszczegółowienie każdego z tych słów pokazuje czego dokładnie potrzebujemy.

Bo przecież jeśli myślimy o zdrowiu, to o sprawności fizycznej, dobrym funkcjonowaniu naszego organizmu, ale również naszej psychiki. Dla niektórych to może być marzenie o powrocie do przeszłości gdy nic nie bolało, a dla innych posiadanie ciała jak sprawna maszyna – bezobsługowego i niezniszczalnego. Znakomita większość rozszerza to życzenie na swoich najbliższych, którym życzymy tego czego i sobie – czyli pełnej sprawności fizycznej i psychicznej.

Szczęście już nieco trudniej zdefiniować. Dla jednych to będzie sytuacja gdy wszystko układa się według ich planu – bez trudności i niespodzianek. Dla innych gdy sytuacje się „same rozwiązują” a manna spada prosto z nieba i najlepiej od razu do porcelanowego talerza. Jeszcze inni mówią o szczęściu gdy bez żadnego wysiłku ze swojej strony otrzymują od życia prezent na który nie zasłużyli lub nie zapracowali. Taka wygrana w życiowego totolotka. Ktoś może pragnąć pieniędzy, ktoś władzy a jeszcze ktoś inny – miłości. Ilu ludzi – tyle  definicji.

No i wreszcie pomyślność. Najprościej powiedzieć że to wtedy gdy wszystko idzie po naszej myśli. Czyli bogactwo, dobrobyt, dostatek, dobra praca, rodzina… Samo dobre. I tu właśnie zaczynają się kolejne schody. Jeśli wszystko ma iść „po naszej myśli” to jakie te nasze myśli są? Czy rzeczywiście wspierają nas w tej drodze? Czy wierzymy, że zasługujemy na to co najlepsze? Czy realnie oceniamy swoje możliwości? A co z marzeniami – czy wiemy czego chcemy? I czy wiemy jak możemy to osiągnąć?

Możesz mieć marzenia, cele i zadania, ale wszystko to nic nie znaczy, jeśli nie przyjmiesz właściwego sposobu myślenia. Twoje myśli mogą Cię uskrzydlać, ale mogą też strącać w otchłań zwątpienia. Śnienie bez odpowiedniego nastawienia może nawet przerodzić się w koszmar.

#1 Bekantan - Zmiana zaczyna się teraz
#1 Bekantan – Zmiana zaczyna się teraz

Jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu, musisz wstać, przyjąć właściwy sposób myślenia i iść do przodu. Wziąć się do pracy. Twoje działania poparte odpowiednim nastawieniem mogą przynieść Ci najlepsze rzeczy w życiu, ale mogą też to wszystko zniweczyć, jeśli nie zmienisz swojego sposobu myślenia.

W najbliższym czasie będziesz otrzymywać serię inspirujących e-maili oraz artykułów, które pomogą Ci zmienić sposób myślenia i spełnić pragnienia Twego serca. Potraktuj to proszę jak zachętę do przyjrzenia się sobie i swojemu sposobowi myślenia i działania. Możesz odkryć rzeczy o których do tej pory nie wiedziałeś o sobie. Możesz coś zmienić. Możesz też nic nie zmieniać. Wybór jak zawsze należy do Ciebie.

Jeśli oczekujesz magicznej formułki która czary-mary – zmieni Cię w księcia/księżniczkę z bajki, to niestety, muszę cię rozczarować. To tak nie działa. Magia natomiast dzieje się w życiu gdy człowiek jest gotowy na zmiany i odważnie przystępuje do poznawania siebie. Największe rzeczy zaczynają się od marzenia i od najmniejszej myśli. Od najmniejszego ruchu. Uczyniłeś pierwszy krok gdy zacząłeś czytać te artykuły.

Zapraszamy Cię do skorzystania z przekazywanej wiedzy i do dzielenia się dobrem. Wychodzimy z założenia, że można zmieniać otaczający nas Świat na lepszy i że te zmiany nie muszą być od razu rewolucyjne. Zamiast narzekać warto szukać rozwiązań korzystnych dla wszystkich. Takim właśnie rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty zakupu napoju BEKANTAN Energy Drink. Jest to napój gazowany dedykowany sportowcom i ludziom aktywnym. Polecany również tym którzy szukają zastrzyku energii w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego. BEKANTAN Energy Drink jest zdrową alternatywą dla osób ceniących własne zdrowie.

Jest również znakomitym produktem dla tych którym na sercu leży ratowanie ginących gatunków. Część zysków ze sprzedaży Energy drinków BEKANTAN przeznaczane jest na specjalny program ratowania bekantana czyli Nosacza Sundajskiego. Został on przygotowany przez naukową placówkę Danau Girang Field Center mieszczącą się w środku dżungli w Malezji. Troszcząc się o własne potrzeby, dzielisz się dobrem.

Do zobaczenia w następnym kroku.

 

Kupując Napój energetyzujący BEKANTAN, zapewniasz sobie wieloraką korzyść. Otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niezwykle korzystnej cenie. Jednocześnie też przyczyniasz się do ochrony ginącego gatunku i zatrzymania procesu degradacji środowiska. To najlepsze co możesz zrobić dla siebie oraz dla przyrody. Bekantan potrzebuje naszej pomocy, jeśli nie chcemy aby pozostał jedynie obrazkiem na zabawnych memach.

Udostępnij na Pinterest

Podziel się
Scroll to Top